ZDROWE ODCHUDZANIE W CHOROBIE HASHIMOTO I NIEDOCZYNNOŚCI TARCZYCY...

WIDOCZNE EFEKTY ALBO ZWROT PIENIĘDZY!

Moja droga,

Już od wielu lat prowadzę Klub Kasi, w którym pomagam kobietom w odchudzaniu przez budowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Wiele dziewczyn z Klubu Kasi zmaga się z różnymi problemami:

 

Ostatnio jednak pojawia się u nasz szczególnie dużo kobiet z Hashimoto i niedoczynnością tarczycy. Dlatego przygotowałam dla nich specjalny plan…

z którego możesz skorzystać w bardzo atrakcyjnej, niższej cenie, jedynie 129 zł miesięcznie lub jeszcze mniej, jeśli wybierzesz dłuższy abonament.

197 zł

129 zł/mies.

UWAGA! PROMOCJA SKOŃCZY SIĘ ZA:

UWAGA!  Korzystając z promocji, nabywasz prawo do późniejszego przedłużenia abonamentu w tej samej cenie 129 zł/miesięcznie lub nawet niższej, jeśli wybierzesz dłuższy okres w Klubie Kasi.

Ale najpierw krótkie wyjaśnienie:

Ja chcę zaproponować Ci coś zupełnie innego.

 

Chcę Cię zaprosić do naszego Klubu. Klubu kobiet, które wspierają się na wzajem, nigdy się nie krytykują i codziennie wykonują mały kroczek do celu, którym jest zdrowie, dobre samopoczucie i kilka kilogramów mniej na wadze.


To co tu robimy zadziałało na mnie i na wiele moich klientek. Wierzę, że zdziała też na Ciebie, ale nie zamierzam sugerować, że każdy kto wstąpi do Klubu Kasi będzie miał efekty.


Szczególnie jeśli się nie zaangażuje i nie będzie stosował się do naszych zaleceń i wskazówek.

Cieszę się, że sobie to wyjaśniłyśmy, a teraz pozwól, że pokażę Ci, co dla Ciebie przygotowałam.


Ale zanim to zrobię, to chciałabym abyś zobaczyła…

Pyszne plany jedzenia

W Klubie Kasi każdy tydzień zaczynasz z nowym planem posiłków o odpowiedniej dla Ciebie kaloryczności, opracowanym przez dietetyka. 

Nasz plany 

Razem z planem dostajesz szczegółową listę zakupów i przepisy na posiłki, które będziemy sobie przygotowywać.

W Klubie Kasi nikt nie jada ryżu z sałatą i kurczakiem.

Jemy pyszne jedzenie, które smakuje wszystkim, więc nie musimy gotować oddzielnie dla siebie i dla pozostałych członków naszych rodzin. Zachowujemy równowagę i budujemy zdrowe relacje z jedzeniem.

Opieka dietetyczek...

Jeśli czegoś nie możesz jeść lub coś ci nie smakuje to, nie zostajesz z tymi planami sama. W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy naszych dietetyczek Ani i Iwony, które z przyjemnością podpowiedzą, na co możesz zamienić te produkty i odpowiedzą na wszystkie pytania, jakie tylko będziesz miała. Zobacz, kto będzie Cię prowadził…

Anna Sternicka
Jestem dietetykiem, absolwentką Żywienia Klinicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 

 

Posiadam także tytuł magistra biologii, dzięki czemu zagadnienia związane z fizjologią ludzkiego organizmu są mi bardzo bliskie.

 

Praca dietetyka to dla mnie połączenie pasji związanej z gotowaniem z szerzeniem wiedzy o zdrowym stylu życia i racjonalnym odżywianiu.

 

Specjalizuję się w żywieniu osób z nadwagą i otyłością oraz z chorobami jelit, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. 

 

Swoją wiedzą z zakresu psychodietetyki staram się wspierać podopiecznych w procesie zmiany i pomagać im w kształtowaniu nowych, zdrowych i przyjemnych nawyków.

Iwona Pawłowska

Jestem dietetykiem z 7-letnim doświadczeniem. Ukończyłam studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Specjalizuję się w pracy z osobami odchudzającymi się oraz z chorobami, w których dieta to nie tylko jedzenie, ale element leczenia, jak, np.: choroby tarczycy, cukrzyca i insulinooporność, choroby układu pokarmowego, nadciśnienie.

 

Prywatnie jestem żoną i mamą 1,5-rocznej Zuzi.

Szkolenia...

Dziewczyny odpowiedzą na każde Twoje pytanie, ale to nie wszystko.

Dwa razy w tygodniu organizujemy szkolenia online, na których uczymy was  jak dobrze stosować dietę, jak radzić sobie z problemami żywieniowymi, jak wspomagać się zdrową dietą  w często występujących chorobach.

 

 

Nie tylko będziesz mogła wziąć udział w tych szkoleniach, ale dostaniesz też dostęp do nagrań szkoleń, które odbyły się,  jeszcze za nim do nas dołączyłaś. Poniżej tylko mały fragment tego, czego możesz się z nich dowiedzieć…

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku

Dostaniesz też zaproszenie do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku.

Dziewczyny z Klubu Kasi uwielbiają tę grupę i wspaniałe, wspierające środowisko, które udało nam się stworzyć. Jest mnóstwo zabawy i pozytywnej energii. Zawarto wiele przyjaźni, które trwają do dziś!

Więc jak sama widzisz, 

będziemy Cię wspierać na każdym kroku tak, że nawet na chwilę nie zostaniesz sama.

Ale gdyby to Ci nie wystarczyło, to w grupie na Facebooku zadbamy także o codzienną dawkę ruchu i hormonów szczęścia.

Wspólne treningi bez wychodzenia z domu

Zamieniliśmy naszą grupę wsparcia na Facebooku w wirtualny fitness klub. We wszystkich zajęciach możesz brać udział w czasie transmisji live lub odtworzyć nagranie później w dogodnym dla Ciebie czasie. Zobacz sama jak to wygląda:)

PŁASKI BRZUCH, JĘDRNA PUPA

W poniedziałki, środy i w piątki robimy trening na płaski brzuch, jędrną pupę i silne ciało. Zajęcia prowadzi nasza trenerka Agnieszka Skiba Domańska.


Agnieszka pisze o sobie:

„Jestem trenerem personalnym oraz trenerem medycznym. Od wielu lat prowadzę zajęcia personalne na siłowni, pomagam usprawniać moich klientów oraz zarażam miłością do aktywności.


Wielu osobom pomogłam osiągnąć założone cele i poprawić ogólne samopoczucie. Pracy z ciałem uczyłam się również przez taniec.


Przez ostatnie 15 lat reprezentowałam Polskę na międzynarodowych zawodach tańca breakdance.

Aktualnie uwielbiam uczyć się nowych form ruchu, dźwigam ciężary i staram się dużo spacerować – w sezonie po górach.

Mam nadzieję, że dzięki wspólnym treningom online nie tylko poczujecie się lepiej, ale także poznacie lepiej swoje ciało. Do zobaczenia 🙂 „

SALSA I BACHATA
W czwartki i soboty zajęcia taneczne salsa i bachata. Prowadzi Liana Anna Lewińska. Liana napisała o sobie:

„Jestem właścicielką Lion Dance Studio oraz tancerką najwyższej międzynarodowej klasy S w tańcach latynoamerykańskich.

Ukończyłam studia o kierunku Taniec – specjalizacji Choreograf, posiadam również uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją Taniec Towarzyski, z wyróżnieniem i rekomendacją od Agustina Egurroli.

 

 

Przez 6 lat byłam tancerką Teatru Tańca V6 w Łodzi, biorąc udział w spektaklach „Bal wampirów. Wieczność”, „Ach… Ten Nowy York”, „Aquarius”, „Północ w Paryżu”.

Od 5-go roku życia rozwijam się w wielu technikach tanecznych, tj. taniec towarzyski, klasyczny, współczesny, modern jazz, hip hop, bachata i salsa.

Dostałam rekomendację od prekursorów bachaty sensualnej – Korke i Judith.

Asystowałam w warsztatach takim gwiazdom jak Captain Salsa, Carlos Espinosa, Luis Vazquez, La Epoca czy Azael. Prowadziłam warsztaty m.in. na Salsa Congress Black&White w Austrii, Yorkshire Salsa Congress w UK, jak również za oceanem w Nashville.
Na zajęciach ze mną wzmocnicie pewność siebie, nabierzecie kobiecych ruchów i gracji, rozwiniecie koordynację ruchową i świadomość ciała, rozruszacie bioderka i przede wszystkich będziecie się świetnie bawić przy gorących rytmach bachaty i salsy.

ZDROWY KRĘGOSŁUP
We wtorki zajęcia „zdrowy kręgosłup” z trenerką Moniką Stryjewską.

Cześć! Nazywam się Monika Stryjewska. Jestem certyfikowanym instruktorem zajęć grupowych fitness.

Specjalizuję się przede wszystkim w ćwiczeniach prozdrowotnych typu “zdrowy kręgosłup”.


Prowadzę zajęcia w klubach fitness na terenie Gdańska oraz treningi online. Cały czas doskonalę swój warsztat i poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

Moja historia z ćwiczeniami “zdrowy kręgosłup” zaczęła się wiele lat temu, gdy sama zmagałam się poważnym urazem. Treningi nauczyły mnie ogromnej dyscypliny, poczucia własnego ciała, pozwoliły wrócić do sprawności i znów cieszyć się życiem.

Co więcej – stały się moim największym hobby 🙂 Staram się zarazić miłością do tej formy ćwiczeń jak najwięcej osób. Z całego serca zachęcam Cię do wspólnych, regularnych treningów i gwarantuję, że poczujesz się po nich rewelacyjnie!

Więc jak sama widzisz…

Będziemy Cię wspierać na każdym kroku tak, że nawet na chwilę nie zostaniesz sama…

Wiele programów polega na tym, że dają Ci po prostu rozpisaną dietę i zestaw ćwiczeń, ale bez odpowiedniego wsparcia.

Co jest bardzo słabe, ponieważ każda z nas jest inna i inaczej reaguje.

I dlatego, kiedy wydarzy się coś niespodziewanego, to bardzo łatwo wypadamy z rytmu i później trudno jest powrócić na właściwe tory.

Dlatego przez cały czas ja i mój zespół będziemy ze wszystkich sił Ci pomagać.

Postanowiłyśmy, że będziemy wspierać Cię na głębszym, bardziej osobistym poziomie tak, abyś na pewno osiągnęła rezultaty, na których Ci zależy.

Dlatego, na każde pytanie dostaniesz szczegółową i wyczerpującą odpowiedź.

Nigdy nie pozostawimy Cię z wątpliwościami na temat tego, co dalej powinnaś zrobić.

Dostaniesz wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby Twój pobyt w Klubie Kasi zakończyły się sukcesem…

Jak można dołączyć do Klubu Kasi?

Jak już wspomniałam, właśnie mamy promocje i możesz do nas dołączyć w specjalnej, obniżonej cenie 129 zł/miesiąc lub nawet dużo mniej, jeśli zdecydujesz się zostać w Klubie Kasi na dłużej.

Razem daje nam to całkiem sporą kwotę, ale Ty nie będziesz musiała tyle zapłacić, jeśli tylko szybko podejmiesz decyzję.

Miesięczny dostęp do Klubu Kasi kosztuje normalnie 197 zł, ale ponieważ właśnie mamy promocję, to możesz do nas dołączyć w specjalnej, niższej cenie, jedynie 129 zł miesięcznie lub jeszcze mniej, jeśli wybierzesz dłuższy abonament…

197 zł

129 zł/mies.

UWAGA! PROMOCJA SKOŃCZY SIĘ ZA:

UWAGA!  Korzystając z promocji, nabywasz prawo do późniejszego przedłużenia abonamentu w tej samej cenie 129 zł/miesięcznie lub nawet niższej, jeśli wybierzesz dłuższy okres w Klubie Kasi.

WIDOCZNE EFEKTY ALBO ZWROT PIENIĘDZY!

Testuj Klub Kasi przez 30 dni. 

Jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolona z efektów uzyskanych w Klubie Kasi w ciągu pierwszych 30 dni od daty zakupu, zwracam 100% poniesionych kosztów.

Bez żalu i zadawania zbędnych pytań. Wystarczy, że napiszesz maila w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Picture of Katarzyna Gurbacka

Katarzyna Gurbacka

Dietetyczka, propagatorka zdrowego żywienia, założycielka Klubu Kasi.

PS. Pamiętaj, że promocja szybko się skończy i cena wkrótce wzrośnie, więc dołącz do nas, zanim będzie za późno.

PPS. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, to zajrzyj poniżej.

Odpowiedź będzie inna dla każdej uczestniczki i zależy od wielu różnych czynników. Powinnaś poważnie rozważyć tę ofertę, ponieważ…

  • Odkryjesz, że możesz jeść więcej, a mimo to tracić na wadze, a co najważniejsze uniknąć unicestwiających wszelkie wysiłki napadów wilczego apetytu.
  • Zadbasz o zdrowe odżywianie całej swojej rodziny.
  • Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi zaprzyjaźnisz się na długie lata.
  • Odkryjesz, jak działa Twój organizm i jak poradzić sobie z tym, co blokuje Cię zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym…

Klub Kasi nie jest typowym programem odchudzającym. Opiera się na trzech równorzędnych zasadach, uzdrawiającej mocy ruchu, mocy zdrowego jedzenia i mocy pozytywnych emocji.

Ten program nie powstał po to, aby pokazać kobietom „co mają jeść”, tylko po to, aby pokazać im, jak mogą poprawić swoje życie dzięki kilku prostym zasadom.

W czasie tego programu odkryjesz moc wspaniałych produktów spożywczych. Nauczysz się korzystać z codziennej porcji ruchu. Odkryjesz jak wykorzystać siłę swoich emocji, nawet jeśli akurat przeżywasz jakieś trudności…

Bardzo dobre pytanie. Najprostsza odpowiedź to po prostu stosuj ten program. Do tej pory z Klubu Kasi skorzystał już ponad 1 620 osób i wiele z nich miało wspaniałe efekty. Udoskonalmy Klub Kasi na bazie naszych już wieloletnich doświadczeeń.
Doskonale wiem, że wiele osób ma swoje preferencje żywieniowe lub cierpi na alergie dlatego do każdego jadłospisu przygotowujemy listę zamienników. Każdy posiłek z łatwością można dostosować do swoich potrzeb. Można też skorzystać z pomocy naszych dietetyczek.
Nie mogę zagwarantować Ci rezultatów, ale mogę Ci obiecać, że jeżeli potraktujesz ten program poważnie to staniesz się inną osobą. Silniejszą, pewniejszą siebie i bardziej doświadczoną…

197 zł

129 zł/mies.

UWAGA! PROMOCJA SKOŃCZY SIĘ ZA:

UWAGA!  Korzystając z promocji, nabywasz prawo do późniejszego przedłużenia abonamentu w tej samej cenie 129 zł/miesięcznie lub nawet niższej, jeśli wybierzesz dłuższy okres w Klubie Kasi.