Dlaczego powstał KLUB KASI?

Katarzyna Gurbacka,

Katarzyna Gurbacka,

Dietetyczka, założycielka Klubu Kasi.

Moja droga,

Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie i figurę, ale nie lubisz się głodzić, a może nawet tak jak ja lubisz dużo i smacznie zjeść, to będzie to najważniejszy tekst jaki dziś przeczytasz…

 

Ale zanim powiem Ci więcej, to musimy sobie coś wyjaśnić.

Ja chcę zaproponować Ci coś zupełnie innego.

Chcę Cię zaprosić do naszego Klubu. Klubu kobiet, które wspierają się na wzajem, nigdy się nie krytykują i codziennie wykonują mały kroczek do celu, którym jest zdrowie, dobre samopoczucie i kilka kilogramów mniej na wadze.

To co tu robimy zadziałało na mnie i na wiele moich klientek. Wierzę, że zdziała też na Ciebie, ale nie zamierzam sugerować, że każdy kto wstąpi do Klubu Kasi będzie miał efekty.

 

Szczególnie jeśli się nie zaangażuje i nie będzie stosował się do naszych zaleceń i wskazówek.

Cieszę się, że sobie to wyjaśniłyśmy,

A teraz pozwól, że pokażę Ci…

"Jak działa Klub Kasi?"

W Klubie Kasi każdy tydzień zaczynasz z nowym planem posiłków o odpowiedniej dla Ciebie kaloryczności, opracowanym przez dietetyka. Razem z planem dostajesz szczegółową listę zakupów i przepisy na posiłki, które będziemy sobie przygotowywać.

W Klubie Kasi nikt nie jada ryżu z sałatą i kurczakiem...

Jemy pyszne jedzenie, które smakuje wszystkim, więc nie musimy gotować oddzielnie dla siebie i dla pozostałych członków naszych rodzin. Zachowujemy równowagę i budujemy zdrowe relacje z jedzeniem.

Z Anią i Iwoną możesz skontaktować się przez czat na naszej stronie, w naszej grupie na Facebooku lub po prostu możesz napisać maila i pytać o wszystko, co jest związane z Twoją zdrową dietą. 

 

"Zobacz kto będzie Cię prowadził..."

Anna Sternicka
Jestem dietetykiem, absolwentką Żywienia Klinicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 

 

Posiadam także tytuł magistra biologii, dzięki czemu zagadnienia związane z fizjologią ludzkiego organizmu są mi bardzo bliskie.

 

Praca dietetyka to dla mnie połączenie pasji związanej z gotowaniem z szerzeniem wiedzy o zdrowym stylu życia i racjonalnym odżywianiu.

 

Specjalizuję się w żywieniu osób z nadwagą i otyłością oraz z chorobami jelit, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. 

 

Swoją wiedzą z zakresu psychodietetyki staram się wspierać podopiecznych w procesie zmiany i pomagać im w kształtowaniu nowych, zdrowych i przyjemnych nawyków.

Iwona Pawłowska

Jestem dietetykiem z 7-letnim doświadczeniem. Ukończyłam studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Specjalizuję się w pracy z osobami odchudzającymi się oraz z chorobami, w których dieta to nie tylko jedzenie, ale element leczenia, jak, np.: choroby tarczycy, cukrzyca i insulinooporność, choroby układu pokarmowego, nadciśnienie.

 

Prywatnie jestem żoną i mamą 1,5-rocznej Zuzi.

Dziewczyny odpowiedzą na każde Twoje pytanie, ale...

to jeszcze nie wszystko.

Raz w tygodniu organizujemy spotkanie online, na którym rozmawiamy o tym, jak dobrze stosować dietę, jak radzić sobie z problemami żywieniowymi jak wspomagać się zdrową dietą  w często występujących chorobach.

 

Nie tylko będziesz mogła wziąć udział w tych spotkaniach, ale dostaniesz też dostęp do nagrań spotkań, które odbyły się,  jeszcze za nim do nas dołączyłaś. Poniżej tylko mały fragment tego, czego możesz się z nich dowiedzieć…

A jeszcze do tego wszystkiego  dostaniesz zaproszenie do …

"Zaproszenie do prywatnej grupy wsparcia na Facebooku"

 Dziewczyny z Klubu Kasi uwielbiają tę grupę i wspaniałe, wspierające środowisko, które udało nam się stworzyć. Jest mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.  Zawarto wiele przyjaźni, które trwają do dziś!

Sama zobacz co się dzieje w naszej grupie… 

 

 

Więc jak sama widzisz, 

będziemy Cię wspierać na każdym kroku tak, że nawet na chwilę nie zostaniesz sama.

Ale gdyby to Ci nie wystarczyło, to w grupie na Facebooku zadbamy także o …

"Codzienną dawkę ruchu i hormonów szczęścia..."

Zamieniliśmy naszą grupę wsparcia na Facebooku w wirtualny fitness klub. We wszystkich zajęciach możesz brać udział w czasie transmisji live lub odtworzyć nagranie później w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zobacz sama jak to wygląda:)

PŁASKI BRZUCH, JĘDRNA PUPA

W poniedziałki, środy i w piątki robimy trening na płaski brzuch, jędrną pupę i silne ciało. Zajęcia prowadzi nasza trenerka Agnieszka Skiba Domańska. 


Agnieszka pisze o sobie:

„Jestem trenerem personalnym oraz trenerem medycznym. 

Od wielu lat prowadzę zajęcia personalne na siłowni, pomagam usprawniać moich klientów oraz zarażam miłością do aktywności. 

Wielu osobom pomogłam osiągnąć założone cele i poprawić ogólne samopoczucie. Pracy z ciałem uczyłam się również przez taniec. 

Przez ostatnie 15 lat reprezentowałam Polskę na międzynarodowych zawodach tańca breakdance

Aktualnie uwielbiam uczyć się nowych form ruchu, dźwigam ciężary i staram się dużo spacerować – w sezonie po górach.

Mam nadzieję, że dzięki wspólnym treningom  online nie tylko poczujecie się lepiej, ale także poznacie lepiej swoje ciało. Do zobaczenia 🙂 „

SALSA I BACHATA

W czwartki i soboty zajęcia taneczne salsa i bachata. Prowadzi Liana Anna Lewińska. Liana napisała o sobie:

„Jestem właścicielką Lion Dance Studio oraz tancerką najwyższej międzynarodowej klasy S w tańcach latynoamerykańskich.

Ukończyłam studia o kierunku Taniec – specjalizacji Choreograf, posiadam również uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją Taniec Towarzyski, z wyróżnieniem i rekomendacją od Agustina Egurroli.

Przez 6 lat byłam tancerką Teatru Tańca V6 w Łodzi, biorąc udział w spektaklach „Bal wampirów. Wieczność”, „Ach… Ten Nowy York”, „Aquarius”, „Północ w Paryżu”.

Od 5-go roku życia rozwijam się w wielu technikach tanecznych, tj. taniec towarzyski, klasyczny, współczesny, modern jazz, hip hop, bachata i salsa. 

Dostałam rekomendację od prekursorów bachaty sensualnej – Korke i Judith.

Asystowałam w warsztatach takim gwiazdom jak Captain Salsa, Carlos Espinosa, Luis Vazquez, La Epoca czy Azael. Prowadziłam warsztaty m.in. na Salsa Congress Black&White w Austrii, Yorkshire Salsa Congress w UK, jak również za oceanem w Nashville. 
Na zajęciach ze mną wzmocnicie pewność siebie, nabierzecie kobiecych ruchów i gracji, rozwiniecie koordynację ruchową i świadomość ciała, rozruszacie bioderka i przede wszystkich będziecie się świetnie bawić przy gorących rytmach bachaty i salsy.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

We wtorki zajęcia „zdrowy kręgosłup” z trenerką Moniką Stryjewską.

Cześć! Nazywam się Monika Stryjewska. Jestem certyfikowanym instruktorem zajęć grupowych fitness. 

Specjalizuję się przede wszystkim w ćwiczeniach prozdrowotnych typu “zdrowy kręgosłup”. 

 
Prowadzę zajęcia w klubach fitness na terenie Gdańska oraz treningi online. Cały czas doskonalę swój warsztat i poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

 

Moja historia z ćwiczeniami “zdrowy kręgosłup” zaczęła się wiele lat temu, gdy sama zmagałam się poważnym urazem. Treningi nauczyły mnie ogromnej dyscypliny, poczucia własnego ciała, pozwoliły wrócić do sprawności i znów cieszyć się życiem. 

 

Co więcej – stały się moim największym hobby 🙂 Staram się zarazić miłością do tej formy ćwiczeń jak najwięcej osób. Z całego serca zachęcam Cię do wspólnych, regularnych treningów i gwarantuję, że poczujesz się po nich rewelacyjnie!

"Dla kogo to jest?"

Klub Kasi jest dla Ciebie, jeśli chcesz zdrowo schudnąć, jedząc pyszne jedzenie. Nie ważne ile masz lat ani ile kilogramów do zrzucenia. Nie musisz też być świetną kucharką, wystarczy odrobina dobrych chęci…

 

Jest tylko jeden warunek, który musisz spełnić.

 

Musisz sama przygotowywać posiłki. 

To wcale nie jest trudne i nie wymaga aż tak wiele czasu, jak się wydaje. Jeśli  jednak naprawdę jesteś bardzo zajęta, to mam dla Ciebie plan dla zabieganych, ale i tak będziesz musiał włożyć w niego troszkę pracy.

 

Więc jeśli wolisz korzystać z cateringu, gotowych dań z supermarketu i nie dasz się namówić na przygotowywanie posiłków, to Klub Kasi zdecydowanie nie jest dla Ciebie.

Nie będę Cię namawiać, chociaż wiem, że warto. Zresztą zobacz sama, jakie efekty mają nasze dziewczyny.

 

Jak dołączyć do Klubu Kasi?

Aby dołączyć do Klubu Kasi, wystarczy opłacić miesięczny abonament w wysokości 129 zł/miesiąc. Najlepiej skorzystać z płatności kartą kredytową lub zapłacić PayPalem, wtedy opłata za kolejny miesiąc zostanie pobrana automatycznie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji i wtedy opłata za kolejny miesiąc nie zostanie pobrana. 

Możesz też zapłacić przelewem online lub dokonać bezpośrednio wpłaty na nasze konto.