NA TEJ DIECIE SCHUDNIESZ, NAWET JEŚLI... 

NIE ZASTOSUJESZ JEJ W 100%


Super, bardzo się cieszę, że zainteresowałaś się tym, co chcę Ci powiedzieć, ale zanim zdradzę Ci wszystkie szczegóły, to najpierw chciałabym Ci przekazać kilka najważniejszych informacji.


Po pierwsze:

 W Klubie Kasi pracujemy tylko i wyłącznie z zadowolonymi klientkami. Dlatego swoją przygodę z nami rozpoczynasz od 30 dniowego okresu testowego.  Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że Klub Kasi nie jest dla Ciebie, nie podoba Ci się, nie masz czasu lub zwyczajnie Ci się nie chce, to wystarczy, że do mnie napiszesz a ja bez zadawania zbędnych pytań zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę. Nie musisz nic wyjaśniać ani tłumaczyć. Wystarczy, że napiszesz np. „Proszę o zwrot za Klub Kasi” na adres [email protected].

Dlaczego w  tak?

Bo zależy mi na tym, aby nowe osoby zaczynające odchudzanie w Klubie Kasi nie ponosiły żadnego ryzyka. Dlatego niczym nie ryzykujesz, a jedyne co możesz stracić to zbędne kilogramy.

Po drugie:

Diety, którą dla Ciebie przygotujemy nie musisz stosować w 100 %.  Wystarczy, że zastosujesz się do niej na 80%. Wyluzuj się, cieszę się smakiem pysznych posiłków i nie przejmuj się jeśli zdarzy Ci się czasem zgrzeszyć. Efekty przyjdą wcześniej niż myślisz. 

Po trzecie:

Nie musisz kupować żadnych suplementów, zupek w proszku, batonów, cudownych herbatek ani żadnych innych wynalazków. Jemy normalne jedzenie, które kupujemy w zwykłych sklepach i same sobie przyrządzamy.

Po czwarte:

Nie ma mowy o gotowaniu „na dwa gary”, czyli oddzielnie dla Ciebie i pozostałych członków rodziny. Moje przepisy są pyszne i zajadają się nimi wszyscy, a zwłaszcza dzieci.

Ok, fajnie, że sobie to wyjaśniłyśmy, a teraz zobacz…

CO DOKŁADNIE DOSTAJESZ...

Najlepszym sposobem na sukces jest przebywanie w grupie osób, które mają ten sam cel. Dlatego dostaniesz zaproszenie do grupy wspaniałych, wspierających się wzajemnie kobiet, które razem pracują nad utratą zbędnych kilogramów. Dbają o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich przy pomocy pysznego jedzenia. Już nigdy nie zostaniesz sama ze swoimi problemami.
Na początku każdego tygodnia dostaniesz nową, dopasowaną do Twoich potrzeb dietę. Możesz wybrać dietę ogólną, wegetariańską lub wegańską, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie i będziesz jadła tylko takie posiłki, które Ci smakują. Dieta jest tak zbilansowana, że będziesz chudła bez uczucia głodu i zachcianek na słodycze.
Diety są tak opracowane, abyś nie musiała spędzać zbyt dużo czasu w kuchni, ale jeśli akurat bardzo Ci się spieszy to będziesz mogła wybrać wersję dla zabieganych, w której wszystko jest maksymalnie uproszczone i czas przygotowania został skrócony do minimum. 
Razem z dietą, na każdy tydzień, dostajesz NOWE, PYSZNE PRZEPISY, z dokładnie policzoną kalorycznością, więc jeśli chcesz, to możesz sama komponować swój jadłospis, sięgając do przepisów z poprzednich tygodni. Nasze przepisy są bardzo proste i pełne smaku. 
Posiłki przygotowujesz dla Całej rodziny. Dla siebie odmierzasz odpowiednią porcję, zgodnie z dietą a pozostali domownicy jedzą według uznania. Dieta jest tak ułożona, że mogą z niej korzystać wszyscy. Dorośli i dzieci.
Jeśli zdarzy Ci się zaszaleć, pójść do restauracji, na grilla do znajomych, zjeść i wypić trochę za dużo, to też jesteśmy na to przygotowane. W każdy poniedziałek dostajesz plan na „poniedziałkowy detoks”, dzięki któremu szybko wskoczysz na właściwe tory.
Jeśli cierpisz na:
Choroby tarczycy w tym choroba Hashimoto.
Insulinooporność.
Cukrzycę typu 2.
Celiakię.
Nieceliakalną nadwrażliwość na gluten.
Nietolerancję laktozy lub białek mleka.
Refluks.
Zgagę.
Hipercholesterolemię.
Nadciśnienie tętnicze.
Chorobę wrzodową żołądka.
Dnę moczanową.
Otyłość.

to śmiało możesz stosować diety z Klubu Kasi. Przygotowują je dietetyczki, specjalistki żywienia klinicznego, absolwentki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki naszym dietom nie tylko schudniesz, ale przede wszystkim poprawisz swoje zdrowie i wyniki badań.

Jeśli zmagasz się z chorobą, której nie ma na tej liście, to wystarczy, że do nas napiszesz a nasze dietetyczki dopasują dietę do Twoich potrzeb dzięki czemu już nigdy nie zostaniesz ze swoim problemem sama.
Jeśli będziesz potrzebować motywacji i pomocy innych odchudzających się w Klubie Kasi dziewczyn, to znajdziesz je w naszej grupie wsparcia na Facebooku, do której oczywiście zostaniesz zaproszona.
Aby schudnąć na naszej diecie nie musisz ćwiczyć, ale większość osób, po kilku tygodniach stosowania naszych jadłospisów odczuwa tak duży przypływ energii, że  po prostu nagle mają ochotę więcej się  ruszać. Dla nich prowadzimy 5 razy w tygodniu treningi online. W takim treningu możesz wziąć udział o dowolnej porze i zrobić go we własnym domu. Ćwiczenia są dostosowane do każdego poziomu uczestniczek i prowadzą je wspaniałe trenerki.

TU JEDNAK CHODZI O WIELE WIĘCEJ
NIŻ TYLKO O ODCHUDZANIE

ZOBACZ SAMA CO MówiĄ DZIEWCZYNY Z KLUBU KASI

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jak już pisałam wcześniej niczym nie ryzykujesz. W Klubie Kasi pracujemy tylko i wyłącznie z zadowolonymi klientkami. Dlatego swoją przygodę z nami rozpoczynasz od 30 dniowego okresu testowego.  Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że Klub Kasi nie jest dla Ciebie, nie podoba Ci się, nie masz czasu lub zwyczajnie Ci się nie chce, to wystarczy, że do mnie napiszesz a ja bez zadawania zbędnych pytań zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę. Nie musisz nic wyjaśniać ani tłumaczyć. Wystarczy, że napiszesz np. „Proszę o zwrot za Klub Kasi” na adres [email protected].

Wchodzisz w to?

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA