fbpx

NA TEJ DIECIE SCHUDNIESZ, NAWET JEŚLI... 

NIE ZASTOSUJESZ JEJ W 100%


Super, bardzo się cieszę, że zainteresowałaś się tym, co chcę Ci powiedzieć, ale zanim zdradzę Ci wszystkie szczegóły, to najpierw chciałabym Ci przekazać kilka najważniejszych informacji.


Po pierwsze:

 W Klubie Kasi pracujemy tylko i wyłącznie z zadowolonymi klientkami. Dlatego swoją przygodę z nami rozpoczynasz od 30 dniowego okresu testowego.  Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że Klub Kasi nie jest dla Ciebie, nie podoba Ci się, nie masz czasu lub zwyczajnie Ci się nie chce, to wystarczy, że do mnie napiszesz a ja bez zadawania zbędnych pytań zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę. Nie musisz nic wyjaśniać ani tłumaczyć. Wystarczy, że napiszesz np. „Proszę o zwrot za Klub Kasi” na adres [email protected].

Dlaczego w  tak?

Bo zależy mi na tym, aby nowe osoby zaczynające odchudzanie w Klubie Kasi nie ponosiły żadnego ryzyka. Dlatego niczym nie ryzykujesz, a jedyne co możesz stracić to zbędne kilogramy.

Po drugie:

Diety, którą dla Ciebie przygotujemy nie musisz stosować w 100 %.  Wystarczy, że zastosujesz się do niej na 80%. Wyluzuj się, cieszę się smakiem pysznych posiłków i nie przejmuj się jeśli zdarzy Ci się czasem zgrzeszyć. Efekty przyjdą wcześniej niż myślisz. 

Po trzecie:

Nie musisz kupować żadnych suplementów, zupek w proszku, batonów, cudownych herbatek ani żadnych innych wynalazków. Jemy normalne jedzenie, które kupujemy w zwykłych sklepach i same sobie przyrządzamy.

Po czwarte:

Nie ma mowy o gotowaniu „na dwa gary”, czyli oddzielnie dla Ciebie i pozostałych członków rodziny. Moje przepisy są pyszne i zajadają się nimi wszyscy, a zwłaszcza dzieci.

Ok, fajnie, że sobie to wyjaśniłyśmy, a teraz zobacz…

CO DOKŁADNIE DOSTAJESZ...

to śmiało możesz stosować diety z Klubu Kasi. Przygotowują je dietetyczki, specjalistki żywienia klinicznego, absolwentki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dzięki naszym dietom nie tylko schudniesz, ale przede wszystkim poprawisz swoje zdrowie i wyniki badań.

TU JEDNAK CHODZI O WIELE WIĘCEJ
NIŻ TYLKO O ODCHUDZANIE

ZOBACZ SAMA CO MówiĄ DZIEWCZYNY Z KLUBU KASI

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Jak już pisałam wcześniej niczym nie ryzykujesz. W Klubie Kasi pracujemy tylko i wyłącznie z zadowolonymi klientkami. Dlatego swoją przygodę z nami rozpoczynasz od 30 dniowego okresu testowego.  Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że Klub Kasi nie jest dla Ciebie, nie podoba Ci się, nie masz czasu lub zwyczajnie Ci się nie chce, to wystarczy, że do mnie napiszesz a ja bez zadawania zbędnych pytań zwrócę Ci całą zapłaconą kwotę. Nie musisz nic wyjaśniać ani tłumaczyć. Wystarczy, że napiszesz np. „Proszę o zwrot za Klub Kasi” na adres [email protected].

Wchodzisz w to?

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA