Krok 3. Pobierz jadłospis i zacznij odchudzanie

Raz w tygodniu otrzymasz nowy plan jedzenia na  kolejne 7 dni, z podziałem na posiłki zaczynając od śniadania. Tworzę go w oparciu o zdrowe, nieprzetworzone produkty, które mają Ci dostarczyć cennych witamin i składników odżywczych.


Najważniejsza przy wyborze planu jedzenia, jest informacja jaką kaloryczność posiłków powinnaś jeść, aby schudnąć. Przelicz ją samodzielnie według wzoru podanego w kroku 2, lub poproś na grupie, a chętnie zrobimy to za Ciebie.

Jeśli już będziesz wiedziała jakiej kaloryczności jest Twój plan jedzenia, wystarczy wybrać jedną z podanych propozycji: 1400, 1600, 1800, 2000, 2200 kcal. 


Jeśli masz jakieś dania specjalne, jakieś życzenie lub produkty, które uwielbiasz jeść napisz w na naszej grupie na Facebooku. Postaram się je uwzględniać w kolejnym planie jedzenia. Bardzo ułatwi mi to zadanie, a Ty będziesz cieszyła się jedzeniem, które lubisz.


Pamiętaj, że wszystkie nasze plany jedzenia możesz stosować zarówno będąc zdrowym i chcąc zrzucić kilogramy jak i w chorobach takich jak: insulinooporność, stan przedcukrzycowy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, nadciśnienie lub gdy masz wysoki poziom cholesterolu, trójglicerydów, nietolerancję na białka mleka lub laktozę, nadwrażliwość na gluten…


AKTUALNE PLANY JEDZENIA ZNAJDZIESZ PONIŻEJ
90-dniowe Wyzwanie na odchudzanie


Tydzień 20-26.05.2024

Tydzień 13-19.05.2024

LISTA ZAMIENNIKÓW DO DIET W KLUBIE KASI

PRZEKĄSKI DO SAMODZIELNEGO KOMPONOWANIA