UWAGA - WŁAŚNIE TRWA PROMOCJA...

KLUB KASI

"Wszystko, co trzeba, aby szybko i zdrowo schudnąć..."
(W NIESAMOWICIE NIESKIEJ CENIE)

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

1. DOPASOWANY PLAN JEDZENIA

W Klubie Kasi dostajesz co tydzień nowe plany jedzenia, dopasowane do Ciebie. 

Możesz wybrać plan ogólny, wegetariański, a nawet wegański. Jeśli nie lubisz gotować lub masz mało czasu, to możesz skorzystać z planu „dla zabieganych”, który wymaga minimum wysiłku.
Jeśli w weekend zdarzy Ci się zaszaleć i zjeść nie do końca zgodnie z planem to nic nie szkodzi. W takim wypadku możesz skorzystać z poniedziałkowego detoksu, który pomoże Ci znowu szybko wskoczyć na „dobre tory”.

Nasze plany jedzenia są pyszne, więc nie mamy poczucia utraty radości, jaką daje jedzenie. Posiłki smakują też zazwyczaj pozostałym członkom rodziny, tak że nie trzeba gotować dla nich oddzielnie.
Nasze plany jedzenia  zawierają jak najwięcej sezonowych produktów, czyli np. truskawki wiosną, śliwki i jabłka w lecie. W zimie kiszona kapusta i mrożone warzywa. Dzięki czemu pomagają dostarczyć organizmowi jak najwięcej probiotyków i witamin najlepszej jakości. 
Nasze posiłki są łatwe, szybkie i proste do przygotowania, tak aby nie spędzać dużo czasu w kuchni.
Nasze jedzenie przygotowujemy z łatwo dostępnych składników, tak aby robić zakupy w najbliższym sklepie, bez poszukiwania jakichś trudno dostępnych produktów.
Razem z planem jedzenia dostarczmy też listę zakupów, tak aby każdy mógł kupić wszystko na początku tygodnia, a nie biegać co chwilę do sklepu.
Dostarczamy, też listę zamienników, z której można skorzystać, jeśli nie ma jakiegoś składnika pod ręką.
No i co najważniejsze. Nasze plany jedzenia będzie mają odpowiednią dla kaloryczność. Taką, aby gubić zbędne kilogramy bez uczucia głodu, napadów zachcianek na podjadanie między posiłkami, na słodycze i inne niezdrowe przekąski.

Przygotowanie takiego planu jedzenia przez dietetyka specjalizującego się w dietoterapii, to koszt co najmniej 150 zł za 7-dniowy jadłospis.

Więc nasze plany jedzenia powinny kosztować co najmniej 4 x 150 = 600 złale osoby, które skorzystają z tej niesamowitej oferty, będą miały dostęp do  4 nowych jadłospisów każdego tygodnia.

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

 2. Opieka doświadczonYCH dietetyCZEK

Aby zdrowo chudnąć warto skorzystać z pomocy specjalisty dietetyka, który pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości. Wyjaśni, co można jeść, a z czego lepiej zrezygnować. Jak radzić sobie z emocjami. Co zrobić, kiedy zdarzy się wypaść z rytmu i zaniedbać dietę. 
W Klubie Kasi w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy naszych dietetyczek kontaktując się z nimi przez maila, czat w Klubie Kasi i w naszej grupie wsparcia.

Nasze dietetyczki

- Anna Sternicka, która jest absolwentką Żywienia Klinicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ania specjalizuje się w żywieniu osób z nadwagą i otyłością oraz z chorobami jelit, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

 - Iwona Pawłowska, która ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i specjalizuje się w pracy z osobami odchudzającymi się oraz z chorobami, w których dieta to nie tylko jedzenie, ale element leczenia, jak, np.: choroba Hashimoto, choroby tarczycy, cukrzyca i, choroby układu pokarmowego, nadciśnienie.

Normalnie koszt takiej jednorazowej konsultacji to około 150 zł, ale osoby, które skorzystają z tej niesamowitej oferty, będą mogły korzystać z nieograniczonej ilości konsultacji w ramach niskiej opłaty miesięcznej.

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

 3. Edukacja żywieniowa

Aby schudnąć i odzyskać zdrowie, należy zdobywać wiedzę na temat właściwego odżywiania.

Dlatego w Klubie Kasi dwa razy w tygodniu organizujemy spotkania online z naszymi dietetyczkami, w czasie których uczymy się jak właściwie stosować dietę, jak radzić sobie z problemami żywieniowymi, jak wspomagać się zdrową dietą w często występujących chorobach… 

Wartość tych szkoleń to około 970 zł miesięcznie (8 spotkań online w miesiącu), ale osoby, które skorzystają z tej niesamowitej oferty, będą miały dostęp do wszystkich naszych szkoleń w ramach niskiej opłaty miesięcznej.

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

4. Więcej ruchu

Większość osób w Klubie Kasi po kilku dniach, odczuwa przypływ energii i ma ochotę zacząć więcej się ruszać. Dzięki temu ich efekty przychodzą o wiele szybciej. Nie jest jednak łatwo zacząć ćwiczyć osobie, która do tej pory tego nie robiła. Można szybko się zniechęcić, a nawet zrobić sobie jakąś kontuzje.

Dlatego w Klubie Kasi mamy aż w 5 treningów online tygodniowo, dopasowanych dla osób, które dopiero zaczynają ćwiczyć. Robimy ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, płaski brzuch i jędrne pośladki. Treningi są prowadzone przez wspaniałe, doświadczone trenerki.

A co najważniejsze wszystkie ćwiczenia można zrobić w dowolnym czasie w zaciszu swojego mieszkania, bez chodzenia do fitness klubu, bez narażania się na krytyczne spojrzenia…

Koszt jednego indywidualnego treningu z trenerem personalnym to około 100 zł, ale osoby, które skorzystają z tej niesamowitej oferty, będą mogły ćwiczyć z nami aż 5 razy w tygodniu w ramach niskiej opłaty miesięcznej.

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

5. Wsparcie życzliwych osób, które zmagają się z tym samym problemem...

Największe szanse na odniesienie sukcesu mamy wtedy, gdy znajdujemy się wśród ludzi, którzy dążą do tego samego celu.

Dlatego wszyscy członkowie Klubu Kasi spotykają się w  naszej grupy wsparcia na Facebooku.
Dziewczyny z Klubu Kasi uwielbiają tę grupę i wspaniałe, wspierające środowisko, które udało nam się stworzyć. Jest mnóstwo zabawy i pozytywnej energii.

Zawarto wiele przyjaźni, które trwają do dziś!

Wartości udziału w takiej grupie nie da się wycenić, więc osoby, które skorzystają z tej niesamowitej oferty, otrzymają zaproszenie do grupy wsparcia całkowicie za darmo

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

6. Dodatkowa motywacja

Z odchudzaniem i zdrową dietą czasem jest tak, że po prostu ciężko jest się zmotywować do działania… 

Bardzo fajnym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest wzięcie udziału w wyzwaniach, które co jakiś czas organizujemy. Wyzwanie 30-dniowe, wyzwanie 21-dniowe, wyzwanie 12-dniowe na płaski brzuch. 

Normalnie koszt udziału w tych wyzwaniach waha się od 97 - do 180 zł, ale osoby, które skorzystają z tej niesamowitej oferty, będą miały dostęp do wszystkich wyzwań w ramach niskiej opłaty miesięcznej.

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

Jak to wszystko działa?

Jak tylko zapiszesz się do Klubu Kasi, dostaniesz maila z nazwą użytkownika i hasłem i linkiem do specjalnej strony dla członków, na której znajdziesz wszystkie informacje i materiały. Przyjmujemy Cię do naszej grupy wsparcia na Facebooku i od tej pory poprowadzimy za rękę, krok po kroku aż osiągniesz wymarzone efekty.

Zastanawiasz się pewnie teraz ile to kosztuje?

Szczerze, cena jest o wiele niższa, niż powinna być. Szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Załóżmy, że dołączysz do Klubu Kasi  na  3 miesiące ...

Opieka doświadczonych dietetyczek (załóżmy 3 konsultacje w ciągu 3 miesięcy) - wartość 450 zł.
Udział w 24 szkoleniach dietetycznych - wartość co najmniej 2400 zł
Udział w dłuższych wyzwaniach Kasi Gurbackiej  - około 100 zł jedno wyzwanie
Wspólne treningi online, 5 razy w tygodniu - wartość 900 zł
Nasza grupa wsparcia - bezcenna
Plany jedzenia na 3 miesiące - wartość 1800 zł

Razem daje nam to pakiet  specjalistycznych usług dietetycznych, świadczonych przez 3 miesiące o wartości 6 650 zł, które dziś możesz kupić dosłownie za ułamek tej ceny.

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Zrób zakupy.
Przygotuj sobie posiłki wg naszych przepisów.
Dołącz do naszej grupy wsparcia i zobacz, jak się motywujemy.
Jeśli potrzebujesz pomocy, to napisz do naszych dietetyczek.
Weź udział w treningu w Klubie Kasi.
Przyjdź na wykład online.

Jeśli w ciągu pierwszych 30 dni nie będziesz miała zadowalających efektów, to wystarczy, że dasz mi znać i oddam Ci całą kwotę, którą dziś zapłaciłaś.

To oznacza, że nie ponosisz żadnego ryzyka.
Możesz tylko zyskać, więc nie zwlekaj i skorzystaj z tej oferty.

Jak tylko do nas dołączysz, to dostaniesz maila z loginem i hasłem. Będziesz mogła zalogować się do Klubu Kasi i dostaniesz dostęp do wszystkich materiałów. Przyjmiemy Cię też do naszej grupy wsparcia na Facebooku i od tego momentu poprowadzimy Cię dalej za rękę…

Kliknij przycisk poniżej i wybierzesz swój plan.

* Promocja skończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy zabraknie  wolnych miejsc.

Zapraszam:)
Katarzyna Gurbacka, założycielka Klubu Kasi,

PS. Nie masz nic do stracenia oprócz zbędnych kilogramów. Dołącz do Klubu Kasi.

Copyright © Your Company.  All Rights Reserved.

Właśnie trwa promocja (ograniczona ilość miejsc).

WYBIERZ SWóJ PLAN:

Najlepszy

KLUB KASI NA 3 MIESIĄCE

497 zł

297 zł

Płatność co 3 miesiące

Co tydzień nowe plany jedzenia
Wsparcie dietetyków
Treningi online
Pogadanki edukacyjne
Grupa wsparcia 
Udział w wyzwaniach

Tylko 99 zł/miesiąc

KLUB KASI NA MIESIĄC

197 zł

129 zł

Płatność co miesiąc

Co tydzień nowe plany jedzenia
Wsparcie dietetyków
Treningi online
Pogadanki edukacyjne
Grupa wsparcia 
Udział w wyzwaniach

129 zł/miesiąc

Promocja kończy się, jak tylko licznik doliczy do zera lub gdy skończą się wolne miejsca.

Close