Witaj w 3-DNIOWYM DETOKSIE WITALNYM

Wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia detoksu znajdą się w Twojej skrzynce  e-mail w ciągu 30 minut.

Ten detoks był początkiem setek niesamowitych metamorfoz i bardzo chciałabym,  żeby zadziałał też tak na Ciebie. Dlatego muszę powiedzieć Ci coś ważnego...

Nazywam się Katarzyna Gurbacka. Mam 43 lata. Zajmuję się pracą, domem, mężem, dwójką naszych dzieci i psem. Chciałabym podzielić się z Tobą moją bardzo osobistą historią.
Pewnego dnia po prostu nie dałam już rady…
Całkowicie się załamałam.

To było w poniedziałek. Wstałam z łóżka, poszłam do łazienki i stanęłam na wadze…

Byłam na ścisłej diecie przez ostatnie 2 miesiące, ale w weekend trochę sobie odpuściłam, chciałam chociaż przez kilka dni pożyć jak normalny człowiek…

Waga  pokazała 106 kg.

Nie mogłam w to uwierzyć! To znaczy, że przez weekend wróciły i to z nawiązką wszystkie kilogramy, których pozbyłam się w ciągu ostatnich 3 tygodni?

Może Ci się wydawać, że to nie jest wielki problem, ale dla mnie to była prawdziwa tragedia.

Próbowałam schudnąć już  od ponad 7 lat. Próbowałam szejków odchudzających, przerywanych postów, hipnozy. Trenowałam z Chodakowską tak zawzięcie, że o mało nie rozdeptałam własnego psa.

Chodziłam do sauny, żeby wypocić tłuszcz… 

Przez jakiś czas brałam nawet sprowadzane nielegalnie z zagranicy, szkodliwe dla zdrowia tabletki odchudzające. Byłam na diecie Adkinsa, proteinowej, diecie keto, paleo, kopenhaskiej. Próbowałam dosłownie wszystkiego.

Efekty były zawsze takie same. Strasznie się męczyłam, żeby schudnąć, chociaż kilka kilogramów, ale jak tylko leciutko sobie odpuściłam, chociaż na chwilę, to wszystkie utracone kilogramy natychmiast powracały na miejsce.

Przechodziłam przez to już wiele razy, ale tego dnia przepełniła się czara goryczy. Nie miałam pojęcia co zrobić, kogo prosić o pomoc. Poddałam się całkowicie.

Nie zrozum mnie źle. Nie opowiadam Ci tego wszystkiego, abyś mi współczuła. Nie ma takiej potrzeby, bo ta historia ma bardzo szczęśliwe zakończenie.

Moja historia kończy się szczęśliwie, bo już następnego dnia odkryłam coś, co odmieniło całe moje życie.
Odkryłam wspaniały sposób odchudzania, o którym nawet do tej pory nie śniłam.

Nie zdradzę Ci, gdzie się o tym dowiedziałam. Powiem Ci tylko tyle:

- Nie powiedział mi o tym żaden lekarz.
- Nie przeczytałam o tym w żadnej książce ani gazecie.
- Nie znalazłam tego w internecie i nie powiedział mi o tym, żaden dietetyk.

Jeśli mam być szczera, to odkryłam to całkowicie przypadkowo.

Ale to wszystko nie ma żadnego znaczenia. 

Liczy się tylko to, że w końcu znalazłam odpowiedź.

Pozwól, że wyjaśnię Ci, dlaczego uważam, że to, co odkryłam powinnaś zastosować natychmiast po zakończeniu 3-dniowego detoksu.

SZYBKIE SPALANIE TŁUSZCZU

Przede wszystkim, ta dieta działa szybko. Dosłownie spala tłuszcz w mgnieniu oka. Jeśli zaczniesz tę dietę rano, to już wieczorem będziesz odrobinę lżejsza. Będziesz chudła szybciej na tej diecie niż gdybyś biegała codziennie po 5 km. 

Zauważysz różnicę w swojej talii w ciągu pierwszych 24  godzin. Myślę, że to jest najszybsza bezpieczna dieta na świecie. Jeśli znajdziesz dietę, która działa szybciej, to odkupię ją od Ciebie i zapłacę za nią chętnie każde pieniądze.

BEZ POCZUCIA GŁODU

Zdradzę Ci sekret. Nigdy nie schudniesz i nie utrzymasz niższej wagi na diecie, na której ciągle jesteś głodna. Głód jest siłą, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Wcześniej czy później głód zawsze zwycięży, choćbyś miała, nie wiem jak silną wolę.

Ta dieta utrzymuje głód pod kontrolą. Nigdy na niej nie będziesz głodna. W gruncie rzeczy, pewna unikalna cecha tej diety sprawia, że nie czuje się na niej głodu. Dla mnie to było jak cud. 

76 % WIĘCEJ ENERGII

Ta dieta zamienia tłuszcz zgromadzony pod skórą w paliwo. Już w  5 dniu tej diety poziom Twojej energii zacznie drastycznie wzrastać.  Będzie się zwiększał codziennie aż do 9’go dnia, kiedy zacznie się stabilizować i zostanie już na tym poziomie. Prawdopodobnie będziesz miała wtedy poczucie, że masz około 70% więcej energii niż teraz. (Tak to subiektywnie oceniło 93% moich klientek)

PROSTA I ŁATWA

Ta dieta jest bardzo prosta i łatwa do zastosowania. Nie musisz liczyć kalorii. Nie musisz zastanawiać się, co możesz jeść, a czego Ci nie wolno. Nie musisz też stać przy garach całymi dniami. Jedyne co musisz mierzyć to centymetry w pasie, które stracisz.

ZDROWA I BEZPIECZNA

To nie jest kolejna restrykcyjna dieta. Ta dieta jest bardzo zdrowa. Myślę, że jest o wiele zdrowsza niż sposób odżywiania, który teraz stosujesz.

Pamiętaj, nigdy nie narażaj swojego zdrowia. Nie warto i nie ma takiej potrzeby. Na tej diecie możesz schudnąć szybko i zdrowo. Każdego dnia będziesz czuć się zdrowiej i będziesz gubić kilogramy.

BEZ ĆWICZEŃ

Na tej diecie nie musisz ćwiczyć, żeby schudnąć. Jednak już po kilku dniach stosowania tej diety, Twój poziom energii znacząco wzrośnie i będziesz miała ochotę trochę więcej się poruszać.  Ale bez względu na to, czy będziesz ćwiczyć, czy nie, Twoja waga i tak będzie gwałtownie spadać.

AUTOMATYCZNA UTRATA WAGI

Od razu po rozpoczęciu diety zaczniesz gubić zbędne kilogramy. Nie musisz o tym nawet myśleć. Ponieważ nie będziesz odczuwać głodu, to nawet nie poczujesz, że jesteś na diecie, przypomną Ci o tym tylko utracone kilogramy.

Myślę, że widzisz już teraz, że mam dla Ciebie coś naprawdę dobrego. Uważam, że ta dieta jest najlepszym sposobem na odchudzanie, z jakim kiedykolwiek miałaś do czynienia.

Będziesz chudła bardzo szybko i nie będziesz głodna. Nie będziesz musiała liczyć kalorii ani wymyślać posiłków. Twoje zdrowie się poprawi i wzrośnie Twój poziom sił i energii. 

Będziesz zdawała sobie sprawę z tego, że jesteś na diecie tylko wtedy gdy będziesz się ważyć.

W wielkim skrócie to szybka, bezpieczna i prosta dieta.

Są cztery powody, tego, że ta dieta jest aż tak skuteczna i tak zupełnie inna od wszystkiego, czego próbowałaś do tej pory.

Powód 1. W tej diecie używamy naturalnych produktów, które eliminują poczucie głodu. Znajdziesz je w każdym sklepie spożywczym i masz je pewnie nawet w swojej lodówce. Można je spożywać w różnej formie i z łatwością wkomponować w każdy posiłek. Te produkty są całkowicie zdrowe i bezpieczne. To jest prawdziwe jedzenie, a nie jakieś tabletki. Spożywane regularnie, w każdym posiłku redukują całkowicie odczuwanie głodu.
Powód 2. Ta dieta działa zupełnie inaczej, niż wszystko, co do tej pory stosowałaś. Ta dieta zmusi Cię do zbudowania pewnego, zupełnie nowego nawyku. Ten nawyk jest przyjemny i zdrowy. Ten nawyk sprawi, że będziesz mogła stosować zdrową dietę już do końca życia, bez wysiłku i poczucia utraty czegokolwiek.  Ten nawyk sprawia, że wszystko jest łatwe. To jest tak proste, że będziesz się dziwić, dlaczego sama na to nie wpadłaś.
Powód 3. W tej diecie stosujemy jeszcze jeden składnik, który naturalnie pobudza metabolizm i przyspiesza spalanie tłuszczu. Jest to naturalna substancja, która sprawia, że zaczynasz zużywać więcej energii każdego dnia, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na większe porcje jedzenia i nadal chudnąć.
Powód 4. Ta dieta jest bardzo krótka. Wystarczy, że zastosujesz ją tylko przez 12 dni, a pierwsze efekty rozpoznasz po drastycznie zmniejszających się obwodach talii. Dlatego nazwałam ją PŁASKI BRZUCH w 12 DNI. Oczywiście w ciągu tych 12 dni nie pozbędziesz się całej swojej nadwagi, ale tak krótki czas w zupełności wystarczy, abyś przyswoiła sobie nowe nawyki, weszła na właściwe tory i przeprogramowała całkowicie swój umysł, tak, że prawidłową wagę osiągniesz już całkowicie bez wysiłku.

      NOWE, ZDROWE, ZGRABNE CIAŁO

Ta dieta była dla mnie darem niebios. Mam nowe, zdrowe i zgrabne ciało, z którego jestem dumna. Straciłam w sumie ponad 30 kilogramów. Ważę teraz 76 kg, noszę rozmiar 40 (a nosiłam 52). Mam teraz więcej energii niż jak byłam nastolatką. Jestem zdrowsza niż kiedykolwiek przedtem w całym moim życiu. Moi znajomi mówią, że wyglądam na 15 lat mniej niż naprawdę mam. Cieszę się spokojem ducha takim jak nigdy dotąd. Czuję się świetnie przez cały czas. Nie pamiętam, kiedy coś mnie ostatnio bolało albo kiedy miałam jakąś migrenę. A najlepsze jest to, że mój mąż znowu się we mnie zakochał.

Czy ta wspaniała, krótka dieta zadziała na Ciebie? Jestem pewna, że tak. Proszę Cię tylko o to, abyś podeszła do tego z otwartą głową i dała mi szansę, żebym mogła Ci to udowodnić. Pomimo tego, że jestem tylko zwykłą, ciągle zabieganą kobietą i nie zamierzam udawać, że jestem jakimś dietetycznym autorytetem czy coś w tym stylu.

Dokładnie spisałam tę dietę. Założyłam grupę wsparcia na Facebooku, abyś nie była sam, gdy będziesz ją  stosować i zatrudniłam dyplomowanych dietetyków, aby Ci pomagali, jeśli będzie taka potrzeba.

Wszystkiego możesz dowiedzieć się już teraz, bo dieta jest przesyłana e-mailem natychmiast po przyjęciu wpłaty, a od jutra możesz zacząć gubić zbędne kilogramy tak szybko, że sama nie będziesz mogła w to uwierzyć. 

Wystarczy, że złożysz zamówienie i dołączysz do mojej  grupy wsparcia na Facebooku.

         NICZYM NIE RYZYKUJESZ

Jeśli jesteś taka jak ja, czyli bardzo sceptyczna i trudno podjąć Ci decyzję, to postanowiłam, że pozwolę Ci tę dietę wypróbować bez żadnego ryzyka z Twojej strony.

Jeśli w ciągu następnych 30 dni stwierdzisz, że z jakiegokolwiek powodu jesteś niezadowolona z tej diety, to  wystarczy, że napiszesz do mnie maila, a ja zwrócę Ci całą opłaconą kwotę. Bez żadnych tłumaczeń i zbędnych pytań.  

Nic nie musisz odsyłać. Zatrzymujesz wszystkie materiały bo dietę wysyłam w formie elektronicznej.

Aby zamówić, wystarczy kliknąć przycisk poniżej, na następnej stronie wypełnić krótki formularz i dokonać wpłaty. Można to zrobić przelewem on-line, przez PayPal  lub wpłacić bezpośrednio na moje konto.

Jak sama widzisz nie ma się nad czym zastanawiać. Tym bardziej, że jeszcze przez klika godzin możesz kupić tę dietę w promocyjnej cenie 97 zł (zamiast 197 zł).

Skąd tak niska cena?

Jestem przekonana, że ta dieta jest tak dobra, że po jej zastosowaniu, będziesz tak zadowolona z efektów, że będziesz miała ochotę na więcej i zechcesz nawiązać ze mną dalszą współpracę.  Chcę włożyć stopę w drzwi i przekonać Cię, że to, co proponuję, ma prawdziwą wartość.

Jest tylko jeden haczyk. 

Ta promocja bardzo szybko się skończy (dosłownie w ciągu kilku minut), a później cena wzrośnie do 197 zł.

Pozdrawiam,
Katarzyna Gurbacka

Dietetyk, propagatorka zdrowego odżywiana.

PS. Poniżej znajdziesz opinie moich klientek, które stosowały już tę dietę.

PPS. Jeśli masz jakieś pytania, to napisz do mnie na adres [email protected]